14 dagen in heerlijke luxe genieten in Sharm el sheik, 5-sterren all-inclusive incl. vluchten

KNALLER

14 dagen in heerlijke luxe genieten in Sharm el sheik, 5-sterren all-inclusive incl. vluchten

Prijsvrij aanbiedingen

585,-

BEKIJK PROMO

In het kort

Reisduur
14 dagen
Verzorging
All-inclusive
Accommodatie
5-sterren
Inbegrepen
Vluchten, Transfers
Prijs
vanaf 585,- p.p.
Reisorganisatie
Prijsvrij

Het hotel biedt directe toegang tot het strand bij Nabq Bay. Sharm el-Sheikh ligt bij een van de wereldwonderen, de Rode Zee, en is de ideale locatie om te snorkelen en te scubaduiken met kilometerslange stranden en eindeloze zonneschijn. Het dichtstbijzijnde strand ligt op ongeveer 50 meter van het hotel, de markt El Khan ligt op 100 meter afstand en het stadscentrum van Naama Bay kan met de auto in ongeveer 15 minuten worden bereikt. Lees verder

DEAL INFORMATIE

Wat heeft deze deal zoal te bieden?

Boek je volgende vakantie aan deze geweldige prijs

Prijzen kunnen steeds stijgen, reserveer vandaag nog om een voordelige prijs te garanderen. Is de prijs toch hoger? Dan ben je helaas al te laat.

Prijzen en beschikbaarheid worden bepaald door de reisorganisatie en kunnen wijzigen. Vakantiestunter verkoopt zelf geen reizen; je boekt rechtstreeks bij de aanbieder.