14-daagse rondreis Bergen, Fjorden en Kusten

14-daagse rondreis Bergen, Fjorden en Kusten

AutovakantieRondreis

In het kort

Plaats
Vakantie
Te boeken bij
TUI

Beschrijving

Boek vandaag nog een goedkope vliegvakantie naar Noorwegen met TUI aan de beste voorwaarden met promotie in aanbieding. Het sterren 14-daagse rondreis Bergen, Fjorden en Kusten hotel in / te Noorwegen zal jou heerlijk en betaalbaar doen genieten.
Heerlijk genieten van een welverdiende vakantie naar Noorwegen en dat aan de laagste prijs? Met Vakantiestunter vind je steeds de beste tarieven en aanbiedingen voor jouw welverdiende vakantie. Lees verder

Bergen, fjorden en kusten dat is zoals de titel al doet vermoeden het algemene beeld van wat je gaat zien tijdens deze 14-daagse rondreis door Noorwegen. Deze onvergetelijke reis zal beginnen met de aankomst in de plaats Beitostølen, via Sogndal en het visserplaatsje Florø zul je arriveren in Bergen. Een bezoek aan het prachtige Eidfjord is daarna aan de beurt en uiteraard komt ook Stavanger aan bod. Op de één na laatste dag heb je genoeg tijd om Oslo op je gemak te ontdekken. Lees verder

  • Wandelschoenen is een must
  • Oorverdovende stiltes
  • Meerdere nachten op één plek
  • Bekijk meer

Bekijk ook de promoties bij andere aanbieders

Prijzen en beschikbaarheid worden bepaald door de reisorganisatie en kunnen wijzigen. Vakantiestunter verkoopt zelf geen reizen; je boekt rechtstreeks bij de aanbieder.