Souillac Country Club

Frankrijk – Souillac ✔ 4 sterren

Bekijk ook bij andere aanbieders!
Vakantiediscounter Bekijk aanbieding
Souillac Country Club
SKU: 55494 Categorieën: , , , , ,

Boek vandaag nog een goedkope vliegvakantie naar Frankrijk met TUI aan de beste voorwaarden met promotie in aanbieding. Het 4 sterren Souillac Country Club hotel in Souillac/Dordogne te Frankrijk zal jou heerlijk en betaalbaar doen genieten.
Heerlijk genieten van een welverdiende vakantie naar Frankrijk en dat aan de laagste prijs? Met Vakantiestunter vind je steeds de beste tarieven en aanbiedingen voor jouw welverdiende vakantie. Lees verder

Houd je van luxe, service, kwaliteit en stijl? Kies dan voor Souillac Country Club. Geniet in dit prachtige en kwalitatief hoogstaande vakantiedorp met vrijstaande chalets in een uitgestrekte natuuromgeving. Het is een modern vakantiepark met een prachtige 18 holes golfbaan, tennisbanen en een restaurant met bar en terras. ‘s Zomers is er van alles te doen voor het hele gezin. Op de grens van drie departementen, de Lot, de Corrèze en de Dordogne, biedt Souillac Golf & Country Club een uitstekende basis om deze mooie historische regio van Frankrijk te ontdekken. Doordat het domein opgebouwd is in zeven verschillende wijken met telkens een openluchtzwembad, zijn privacy en rust absoluut gegarandeerd. Elk huis is privé-eigendom van een individuele eigenaar en heeft daarom een geheel eigen uitstraling. De chalets zijn zeer goed uitgerust en bieden alles wat je nodig hebt om van een zorgeloze vakantie in dit betoverend mooie deel van Frankrijk te kunnen genieten. Lees verder

  • Vakantiepark met kingsize chalets
  • In een groene omgeving
  • Gegarandeerde privacy en rust
  • Bekijk meer

Bekijk ook de promoties bij andere aanbieders

BEKIJK NOG EVEN DEZE AANBIEDINGEN

Aanbieders vergelijken = Besparen!

Vakantiestunter.nl
Logo

Deze site maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om u de beste ervaring te bieden. Bij gebruik van deze site gaat u akkoord met het plaatsen van cookies en dergelijke. Lees meer

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten