Souillac Country Club
Frankrijk – Souillac ✔ 4 sterren
Boek vandaag nog een goedkope vliegvakantie naar Frankrijk met TUI aan de beste voorwaarden met promotie in aanbieding. Het 4 sterren Souillac Country Club hotel in Souillac/Dordogne te Frankrijk zal jou heerlijk en betaalbaar doen genieten.
Heerlijk genieten van een welverdiende vakantie naar Frankrijk en dat aan de laagste prijs? Met Vakantiestunter vind je steeds de beste tarieven en aanbiedingen voor jouw welverdiende vakantie. Lees verder
Houd je van luxe, service, kwaliteit en stijl? Kies dan voor Souillac Country Club. Geniet in dit prachtige en kwalitatief hoogstaande vakantiedorp met vrijstaande chalets in een uitgestrekte natuuromgeving. Het is een modern vakantiepark met een prachtige 18 holes golfbaan, tennisbanen en een restaurant met bar en terras. ‘s Zomers is er van alles te doen voor het hele gezin. Op de grens van drie departementen, de Lot, de Corrèze en de Dordogne, biedt Souillac Golf & Country Club een uitstekende basis om deze mooie historische regio van Frankrijk te ontdekken. Doordat het domein opgebouwd is in zeven verschillende wijken met telkens een openluchtzwembad, zijn privacy en rust absoluut gegarandeerd. Elk huis is privé-eigendom van een individuele eigenaar en heeft daarom een geheel eigen uitstraling. De chalets zijn zeer goed uitgerust en bieden alles wat je nodig hebt om van een zorgeloze vakantie in dit betoverend mooie deel van Frankrijk te kunnen genieten. Lees verder
- Vakantiepark met kingsize chalets
- In een groene omgeving
- Gegarandeerde privacy en rust
- Bekijk meer
Bekijk ook de promoties bij andere aanbieders
Aanbieders vergelijken = Besparen!